• قیمت زنده بیت کوین

درباره تریدرست

تریدرست متشکل از تیمی کوچک اما با تجربه است. برنامه نویسان حرفه ای، شبانه روز نه تنها در جهت بهینه سازیِ سایت تلاش میکنند؛ بلکه با تحقیق و بررسی امکانات موجود در دنیا همواره در تلاش هستند تا بهترین امکانات روز دنیا در اختیار کاربران قرار گیرد.

تحلیل گران این تیم، متشکل از چند نفر بوده و با وجود اینکه مطالب به نام مدیریت سایت (بدلیل درخواست اعضای تیم برای ناشناس ماندن) منتشر میگردد؛ حاصل نه تنها ساعت ها بررسی بازارهای مالی و بورس، توسط کل اعضای تیم میباشد؛ بلکه سالیان متمادی تجربه و کسب دانش، پشتوانه ی این بررسی هاست.

سایت تریدرست، سایتی بسیار پویاست. اعضای تیم بطور مداوم و روزمره در حال بررسی و تحقیق در جهت بهینه سازی ابزارها، سایت، و تمامی مواردی هستند که میتواند به ارتقای کیفی نه تنها خود سایت، بلکه کار روزمره ی شما عزیزان در بازارهای مالی و یا بورس ایران و جهان منجر شود.

این سایت بطور مداوم و همیشگی در دست احداث است! هر از چند گاه که درخت تحقیق، میوه ای دهد، بصورت قسمتی جدید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

برخلاف بسیاری شبکه های اجتماعی، گروه های مجازی، و سایت های عمومی که شرکت کنندگان در آن، هویتی ناشناس داشته و به سادگی مشکلات متعددی را برای کاربران فراهم می سازند، تک تک کاربران این سایت درست مانند زمانی که در بروکر ها و وبسایت های تبادلات مالی فعالیت میکنید، احراز هویت شده و جایگاهی برای اوباش و شیادین که در سال های اخیر بطور مداوم و مستمر سعی در نابودی دارایی شما داشته اند وجود نخواهد داشت. با این وصف، زمانی که مطلبی از کاربری در این سایت در معرض دید شماست، بطور اتوماتیک اطمینان خواهید داشت که هرگز یک ناشناس و به قصد نا معلوم تلاش در راستای از بین بردن سرمایه ی شما ندارد.

همچنین، اپلیکیشن هایی که توسط این سایت فراهم میگردد، گاه توسط خود تیم برنامه نویس از صفر توسعه داده شده و گاه از منبعی شناخته شده و معتبر فورک شده و بر حسب نیاز کاربران تکمیل گردیده است. بدیهی است مانند هر برنامه ی کاربردی دیگر، امکان وجود باگ همراه همیشگی این برنامه هاست اما، پشتیبانی آنلاین سایت، بطور مداوم تلاش در رفع نواقص احتمالی داشته و به راحتی از تمامی صفحات سایت برای شما قابل دسترسی است.

در پایان امید بر آن است، که حاصل تلاشی نزدیک به یک سال، با صرف هزینه های فراوان؛ ثمر بخش بوده و محیطی ایمن و آرام و سازنده برای شما کاربران عزیز در جهت استفاده و ارتقا کیفیت دانش و کار در بازارهای مالی و بورس ایران و جهان فراهم آمده باشد.

 

مدیر تیم تریدرست

علیرضا خداکرمی

آموزش تحلیل تکنیکال، کریپتوکارنسی و بلاکچین

در سایت تریدرست ثبت نام کنید

ثبت نام