• قیمت زنده بیت کوین

سایت بیتمکس از اجزای بسیار زیادی تشکیل شده است. در این ویدیو به پرکاربرد ترین اجزای این سایت یا همان رابط کاربری User Interface می پردازیم. زمانی که پوزیشن اتخاذ میکنید چه اجزایی دیده می شود؟ از کجا بدانید پوزیشن کانفرم شده و چقدر؟ ترید های انجام شده را از کجا میتوان دید؟ اوردرها در کجا قابل رویت هستند؟

یکی از بدترین اجزای رابط کاربری در سایت بیتمکس متاسفانه market depth است. در سایر سایت های کریپتو کارنسی، به شخصه از این رابط کاربری استفاده های بسیار زیادی میبرم اما در سایت بیتمکس این رابط کاربری به هیچ عنوان کارایی ندارد چرا؟ بیتمکس به سهولت به شما اجازه میدهد که اوردرهای مخفی در اوردربوک داشته باشید. این یعنی هیچ چیز در اوردر بوک و یا مارکت دبت که نمودی از اوردر بوک است نمایان نخواهد شد. از طرف دیگر ربات هایی که high frequency trading انجام میدهند در سایت بیتمکس بسیار زیاد است و اوردرهای حجیم به ناگهان در کسری از ثانیه گذاشته شده و برداشته می شوند. به همین علت به هیچ عنوان نمیتوانید بر روی فیدبک تصویری اوردر بوک که همان مارکت دبت باشد حسابی واز کنید و از آن بهره مند شوید. به شخصه این المان را در همان دقایق اولیه ی کار کردن در بیتمکس برای همیشه بستم و از صفحه ی کاری خود محو نمودم. جز دیگری که تقریبا دچار همین مشکل است خود اوردر بوک میباشد. شما نمیتوانید کوچکترین اطمینانی در مورد اوردرهای مشاهده شده در اوردربوک داشته باشید. چه بسا بسیاری اوردرها مخفی شده باشند. اما به یک دلیل اوردر بوک را لازم دارید و آن امکان مشاهده ی بالاترین قیمت ها و اولین اوردرها در صف خرید و فروش است تا در زمان گذاشتن اوردر خود در مارکت بتوانید از اعداد قیمت بهره بگیرید. همچینین اگر بر روی یک عدد قیمت کلیک کنید، در قسمتی که اوردر دستور میدهید، قیمت و مقدار موجود بر روی قیمت از اوردر بوک گرفته شده و اتوماتیک ست میشود و این یک راه کوتاه برای قرار دادن قیمت است. اما عموما ناچار خواهید بود که حجم کانترکت را مجددا دستی وارد نمایید.

یکی از قویترین اجزای این واسط کاربری نموداری است که از سایت تریدینگ ویو گرفته و امکانات زیبایی بر روی آن تعبیه شده که برگرفته از سیستم پیپر ترید تریدینگ ویو است. در یک ویدیو مفصل نحوه ی کار با این جز از واسط کاربری را خواهید دید.

علیرضا خداکرمی 14 مهر، 1397 172 دیدگاه مقاله های عمومی

دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

آموزش تحلیل تکنیکال، کریپتوکارنسی و بلاکچین

در سایت تریدرست ثبت نام کنید

ثبت نام